IBM SPSS Statistics studentams ir dėstytojams

  • Asmeninės licencijos


Užtikrinkite profesionalų statistikos ir duomenų analizės dėstymą bei tyrimo projektų vykdymą pasirenkę pirmaujančius pasaulyje duomenų apdorojimo ir analizės sprendimus, kuriomis naudojasi virš 300 000 organizacijų.

Studentai ir dėstytojai turi galimybę įsigyti asmenines licencijas IBM SPSS programinei įrangai su 96 proc. nuolaida nuo įprastinės šio paketo kainos. Pasiūlymas skirtas dėstytojams, kurie dėstomame kurse naudoja IBM SPSS Statistics, bei visų pakopų studentams, naudojantiems IBM SPSS Statistics studijų tikslais.

Įsigijimo sąlygos

  • Šias asmenines licencijas gali įsigyti ir jomis naudotis tik destytojai ir studentai, studijų laikotarpiu ir tik mokslo reikmėms, o ne komerciniam naudojimui.
  • Užsakant licenciją reikia pateikti užpildytą užsakymo formą ir, jei esate studentas, galiojantį studento pažymėjimą.
  • Licencija ir programinė įranga yra pristatoma iš karto po apmokėjimo, nurodytu adresu arba elektroniniu būdu.

Siūlomi paketai:

IBM SPSS Statistics Faculty Pack

IBM SPSS Statistics Faculty Pack buvo sukurtas tam, kad dėstytojai galėtų lengvai ir nebrangiai įtraukti statistiką bei kiekybinius tyrimus į dėstomą kursą. Į IBM SPSS Statistics Faculty Pack įtrauktas IBM SPSS Statistics Base ir keturiolika papildomų modulių:


Licencija suteikiama vieneriems metams, vienam vartotojui. Dėstytojams naudojantiems IBM SPSS Statistics Faculty Pack teikiama pilna techninė pagalba. Taikoma net 93 % nuolaida, todėl paketo kaina yra tik 296 EUR su PVM.

Norėdami įsigyti IBM SPSS Statistics Faculty Pack, atsisiųskite ir užpildykite šią formą. Užpildytą formą išsiųskite adresu pardavimai@insol.lt. Gavę užpildytą formą, mes išsiųsime Jums sąskaitą, po kurios apmokėjimo Jūs gausite programinę įrangą bei licencijos kodą.

IBM SPSS Statistics GradPack

Asmeninė licencija, skirta pažengusiems statistikoje studentams. Licencija apima IBM SPSS Statistics Base, Advanced Statistics ir Regressions modulius. Techninis palaikymas – ribotas, teikiamas tik programinės įrangos įdiegimo klausimais.

  • SPSS GradPack 6 mėnesiams – 58 EUR su PVM
  • SPSS GradPack 1 metams – 101 EUR su PVM

Norėdami įsigyti IBM SPSS Statistics GradPack, atsisiųskite ir užpildykite šią formą. Užpildytą formą, kartu su studento pažymėjimo kopija, išsiųskite adresu pardavimai@insol.lt. Gavę užpildytą formą ir studento pažymėjimo kopiją, mes išsiųsime Jums sąskaitą, po kurios apmokėjimo Jūs gausite programinę įrangą bei licencijos kodą.

IBM SPSS Statistics Career Starter

Asmeninė licencija, skirta studentams, pradedantiems mokytis statistiką. Licencija apima IBM SPSS Statistics Base. Techninis palaikymas – ribotas, teikiamas tik programinės įrangos įdiegimo klausimais.

  • SPSS Career Starter Base 6 mėnesiams – 42 EUR su PVM
  • SPSS Career Starter 1 metams – 77 EUR su PVM

Norėdami įsigyti IBM SPSS Statistics Career Starter, atsisiųskite ir užpildykite šią formą. Užpildytą formą, kartu su studento pažymėjimo kopija, išsiųskite adresu pardavimai@insol.lt. Gavę užpildytą formą ir studento pažymėjimo kopiją, mes išsiųsime Jums sąskaitą, po kurios apmokėjimo Jūs gausite programinę įrangą bei licencijos kodą.